המלצות


שאול הגיע אלינו לחברה בתחילת 2015. להבדיל מיועצים אחרים שניסינו קודם לכן, שאול הבין מהר מאד איפה הבעיות המיוחדות בחברה שלנו, שגורמות לזה שהרווח של החברה קטן מדי ומה צריך לעשות כדי להתמודד איתן.

שאול ניתח את המכירות של הפרויקטים שנה אחורה, והראה איזה סוג פרויקטים רווחי יותר ואיזה פחות. דבר זה אפשר לנו להתמקד בשיווק, במכירות ובתמחור נכון יותר של הפרויקטים הפחות רווחיים. בהמשך שאול בנה לנו תהליך תמחור מודולרי ושיטת הגשת הצעת מחיר ללקוח, שאפשרו לנו – ומאפשרים עד היום – לסנן פרויקטים שמראש לא רווחיים ולזכות ביותר פרויקטים שכן מתאימים לנו. נושא עיקרי נוסף עליו שאול עבד יחד אתנו כתף אל כתף, זה ניהול יעיל יותר של הפרויקטים, כך שיסתיימו בזמן עם פחות REWORK כך שלא נפסיד כסף והזדמנויות.

את ההשפעה של עבודת הייעוץ של שאול ראינו כבר בדוח רווח והפסד בסוף אותה שנה (2015)!

ממליץ מאד להיעזר בייעוץ ובליווי העסקי של שאול, בדגש על חברות שעושות פרויקטים מכל סוג שהוא.

שבתאי ברכה – מנכ"ל
ידע פיקוד ובקרה בע"מ


שאול היקר,

מרב איחולי ההצלחה במיזם החדש שלך. בטוחני שכפי שעזרת לי וקדמת אותי, כך תסייע לכל לקוחותיך.
אשמח להמליץ עליך בפני כל יזם ובעל עסק.

כאשר עמדתי לפתח ולהגדיל את העסק שלי – עסק של שני אנשים – ניצבתי בפני אתגר בהחלט לא פשוט. לשמחתי בא לעזרתי שאול רביד.

שאול תרם באופן משמעותי להצלחה שלי לעמוד באתגר הזה. בהתחלה, שאול עזר לי לגייס אשראי בערבות המדינה. התוכנית שהכין לקרן ההלוואות הציבה לי יעדים עסקיים ועזרה לי לכוון את פעילותי השיווקית. המשכנו יחד בתוכנית שיווקית ובמימוש שלה – מיצוב ומיתוג העסק, בניית אתר, פרסום ופנייה ללקוחות פוטנציאליים חדשים. בנוסף, שאול בנה עבורי מערכת ניהול באמצעותה אני יכול בקלות וביעילות לעקוב אחר הפרויקטים שלי ולתכנן תחזית הכנסות.

מעל לכל, שאול היה המצפן שלי בהובלת השינויים, כאשר הוא משאיר לי את החלק הפעיל בביצוע שלהם וגורם לי לחשוב ולהבין טוב יותר את העסק. היום העסק שלי פורח ואני עסוק מעל הראש. על תרומתו להצלחתי אני רוצה להודות לשאול, וממליץ בחום להיעזר בשירותי הייעוץ והליווי העסקי שלו.

דובי זנדמן – מנכ"ל
מדיה-קומפאס בע"מ


חיפשתי לפני כ 5 שנים להגדיל ולסדר את הפעילות בחברה, וחיפשתי יעוץ שמתאים לי לדרישות שלי ולאחר שנפגשתי עם מספר אנשים שונים החלטתי להתחיל את עבודה עם שאול.

שאול התאים לי מכיוון שיש לו ניסיון רב שנים בשוק, מבין בתהליכים, מסודר, יעייל ועוד…

לי היה חשוב שהוא לא יהיה רק יועץ אלה גם יעשה דברים בפועל.

אצלי בחברה הוא שינה המון דברים – הגדלת מחזור המכירות, רווחיות, פיתוח של עסק (בלקוחות חדשים וקיימים), תהליכי עבודה, בקרות, עובדים ועוד…
מאז ועד היום שאול עובד איתנו בלווי יותר צמוד.

מיכאל אבו – מנכ"ל
אם איי איקומרס בע"מ


את שאול אני מכיר מ- 2018. ההיכרות שלנו הייתה בצורך שלי בייעוץ עסקי והכוונה לעסק שלי.

שאול ליווה אותי באופן צמוד תוך כדי פגישות שבועיות, מענה טלפוני ומייל זריז, שאול שלח אולי לבצע מטלות שלא עלו בדעתי לפני כן ובעקבותיהם, כמעט ישר ראיתי המראה בעסק.

בנוסף קבלתי גם המון כלים: גם מחשבתיים כמו דרכי פעולה וגם פרקטיים כגון טבלאות אקסל.

מיום פתיחת העסק שלי, הוא היועץ הרביעי בו השתמשתי, אמנם תכנית הליווי הסתיימה ממזמן, אבל עד היום אני מתייעץ עם שאול ובונה אתו הצעות מחיר.

אמנון שחר – מנכ"ל
שחר פרויקטים


את שאול אני מכירה כחלק מצוות הייעוץ שלי בחברת ייעוץ עסקי.

לשאול יש ראייה מערכתית רחבה שרואה את העסק והתנהלותו ומזה את יתרונותיו וחסמיו ואז מפעיל יכולת אנליטית משובחת ומאורגנת על מנת לפתח תוכנית עבודה עקבית להשגת תוצאות.

שאול משקיע את כל כולו בעסק שהוא מלווה מתוך מטרה לאפשר לבעל העסק להתייעל ולקבל מענה תמידי במהלך הייעוץ.

ממליצה על שאול בחום במיוחד בעסקים מבוססי טכנולוגיה בזכות ניסיון קודם שלו.

תהילה עוזרי
מנהיגות עסקית ואישית.

חזרה לראש העמוד >>