אודות

עד 2009 עבדתי שנים רבות בחברות ביטחוניות גדולות, ובחברות הייטק קטנות ובינוניות בתפקידי פיתוח (תואר שני באלקטרוניקה) והנדסת מערכת ובהמשך בניהול פרויקטים ותוכניות. הייתי מעורב בפרויקטים גדולים, עם תקציבי ענק, כמו ה"חץ" אך גם בפיתוח רעיונות בסטארט-אפים בתחום המדיקל.

ב- 2009 הרגשתי שמיציתי. החלטתי לעשות שינוי משמעותי: להפוך לעצמאי, לעסוק בייעוץ וליווי עסקי ולהתמקד בסיוע לעסקים קטנים וכך לעבוד יותר עם אנשים ופחות עם מחשבים תוכניות ופרויקטים. לצורך זה השתלמתי בייעוץ עסקי וגם למדתי אימון אישי – כלי חשוב, שעוזר לי להבין טוב יותר את צרכי הלקוחות, להתאים להם את הפתרונות הנכונים ולהניע אותם ליישם אותם.

במהלך השנים עבדתי ואני עדיין עובד בתור יועץ ומלווה עסקי, באופן עצמאי, כזכיין ב- 2 חברות ייעוץ ידועות, ובתור ספק של "מעוף" (לסירוגין).

יעצתי וליוויתי עסקים מתחומים רבים ושונים – החל מפיזיותרפיסטית פרילנסרית ועד עסק בינוני שמטפל במים וביוב. אבל, לאור הניסיון והרקע הקודם שלי, שמקנים לי יתרון ייחודי, הלקוחות המועדפים עליי הם עסקים קטנים ובינוניים מורכבים, כלומר עסקים מבוססי פרויקטים ועסקים מבוססי נתונים. להם אני יכול להביא את מירב התועלת.

לצד הכלים הפרקטיים שפיתחתי לליווי עסקים מורכבים, אימצתי גם עקרונות כלליים שמנחים אותי בעבודה:
הסתכלות מעמיקה על התמונה הכוללת של העסק לפני חיפוש פתרון לבעיה ספציפית.
חיפוש פתרון מותאם לצרכים לרצונות ולאילוצים ולחוזקות של בעל העסק, גם אם תיאורטית זה לא הפתרון האולטימטיבי.
פתרון ישים הוא רק פתרון שבעל העסק מבין אותו ומביע באופן מפורש את האמון והמחויבות לפתרון זה
הובלה של הייעוץ והליווי, בשיתוף מלא של הלקוח (כי אני לא קוסם שעושה הכל לבד).

מעבר לייעוץ העסקי, אני אבא לשלושה, סבא לשלוש. אני חי בחיפה ועובד כמעט בכל הארץ (אם צריך – גם בזום). אני אוהב לטייל, לצלם, לבשל ולאפות ולעשות צ'יקונג כל יום.

חזרה לראש העמוד >>